пʼятниця, 31 липня 2015 р.

Відділення ПриватБанку в Пирятині відкрилось у покращеному форматі


З липня цього року Пирятинське відділення ПриватБанку змінило свою адресу. Відтепер усіх клієнтів запрошують на обслуговування в новий офіс по вул. Леніна, 37.  Серед переваг нового приміщення – відкрита архітектура, зони самообслуговування та новітні технології, що забезпечують крокову доступність до всіх банківських послуг.
"Головна перевага нового відділення в тому, що тепер клієнтам не треба стояти в чергах, адже більшість операцій вони можуть виконати самостійно, – говорить керівник відділення Оксана Кравченко. – Наші зони самообслуговування постійно вдосконалюються. Тепер скористатися терміналом легко зможе навіть людина похилого віку. А якщо в неї виникнуть запитання, то на них вона отримає відповіді за лічені хвилини, а якщо треба – то і допомогу здійснити необхідні банківські операції."
Сплатити за комунальні послуги, поповнити картку, погасити відсотки за кредитом, перевірити баланс на картці, змінити пін-код, перерахувати кошти з карткою або без неї – усе це та багато іншого тепер можна зробити за декілька хвилин без черг і сторонньої допомоги.
"Наше завдання – працювати так, аби клієнтам було комфортно. І ми забезпечуємо цей комфорт, незважаючи на скрутні часи. Тепер люди значно менше стоять у чергах, – говорить заступник директора з питань підтримки та розвитку Полтавського ГРУ ПриватБанку Андрій Степаненко. – Наші працівники все менше спілкуються з клієнтами через касу й усе більше – за круглим столом. Банк поступово, але впевнено освоює те, що називається кроковою доступністю та цілковитою довірою людей."
Загалом же клієнти ПриватБанку на Полтавщині сьогодні обслуговуються в 70 відділеннях, а також здійснюють банківські операції в 495 терміналах самообслуговування та 360 банкоматах, розташованих у зручних та доступних місцях.

четвер, 30 липня 2015 р.

На Полтавщині відкрилось нове відділення ПриватБанку


Банківське відділення нового типу відкрили у м. Глобино по вулиці Першого  Травня, 1. В основі “модульного” відділення лежить принцип відкритості та прозорості. Клієнти мають змогу разом iз працівниками банку виконувати основні операції. Таким чином зростає самостійність та обізнаність людей.
 "ПриватБанк перейшов повністю на планшетне обслуговування. Завдяки цьому ми стаємо ближчими до клієнтів, безпосередньо спілкуючись із ними без комп'ютерів, перегородок та будь-яких інших бар'єрів, - говорить Світлана  Ткаченко, керівник Глобинського № 2 відділення  ПриватБанку. - Ми спілкуємось із клієнтами за круглими столами – так і мають спілкуватися ділові люди".
 Жителі Глобино вже встигли оцінити відкритий формат обслуговування, який пропонує ПриватБанк. Адже нині тут немає черг. Натомість клієнти вирішують питання, сидячи на м’яких диванах  або за допомогою зручних терміналів.
 "Чесно кажучи, спілкуватися "через касу" – це вчорашній день. Мені подобається те, що в ПриватБанку відходять від такої практики, набагато зручніше спілкуватися безпосередньо. У відділеннях стало також набагато затишніше, зручніше. Звичайно, я вважаю, що такі зміни – позитивні. Обслуговуюсь дуже давно i приємно відчувати покращення, - говорить Олександра  Петренко, клієнт ПриватБанку. - Гарне обслуговування, гарні спеціалісти. Одним словом, я задоволена роботою цього банку".
 Це перше  банківське  відділення “модульного” типу на Полтавщині. Цей проект ПриватБанку передбачає можливість створювати банківські представництва у зручних для клієнтів місцях рекордно швидко.” Модульне” відділення зводиться лише за 20 днів. Але головне – це  якість послуг. Саме на цьому ПриватБанк робить основний акцент. Отже, подібні відділення відкритого формату – ще один крок до вдосконалення обслуговування відвідувачів.

Адмінсуд за позовом ПриватБанку визнав незаконними урядовi рішення про переведення бюджетників у держбанки

Згідно з постановою суду Кабінет Міністрів зобов’язаний скасувати протокольні рішення щодо переведення зарплатних проектів бюджетних організацій і держпідприємств у держбанки та забезпечити вільний вибір банків для отримання зарплати бюджетникам.

1 липня 2015 року набрала чинність Постанова Окружного адміністративного суду м. Києва від 15 липня 2015 року, якою остаточно скасовано скандально відомі Протокольні рішення Кабінету Міністрів № 74 від 08.09.2014 та № 76 від 11.09.2014 про переведення зарплатних проектів бюджетних організацій і державних підприємств у державні банки.

Також рішенням суду Кабінет Міністрів України зобов’язали утриматися від здійснення дій, спрямованих на примусове переведення підлеглих міністерств, центральних органів державної влади та підприємств державної форми власності, а також усіх працівників зазначених закладів, винятково в державні банки.

«Тепер ніщо не заважає всім бюджетникам: військовим, вчителям, лікарям, правоохоронцям, яких змушували отримувати зарплату через картки держбанків на підставі цього «нікчемного» рішення, повернутися на обслуговування в ПриватБанк, «Райфайзенбанк Аваль», «УкрСиббанк» та інші банки, які їм подобаються, а не в ті, в які їх «запхнули» неринковими методами, – зазначає перший заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський. – Таке рішення є дуже показовим для судової практики в нашій країні – у нас починають працювати закони, а не телефонне право».

Нагадуємо, ще 10 квітня 2014 року відповідно до доручення Прем’єр-міністра України № 10874/1/1-14 від 10 квітня 2014 року центральним органам виконавчої влади, їх територіальним органам, державним установам та підприємствам було наказано перейти на банківське обслуговування в банки державної форми власності. Крім того, протокольними рішеннями № 74 від 08.09.2014 та № 76 від 11.09.2014 Кабмін зобов’язав керівників держустанов і бюджетних підприємств забезпечити перехід на обслуговування зарплатних проектів виключно в державних банках.

Бюджетні організації Полтавщини можуть зробити документообіг дешевшим та ефективнішим


 ПриватБанк допоможе бюджетним організаціям Рівненщини перейти на безпаперовий документообіг. Фахівці банку готові безкоштовно налаштувати основні бізнес-процеси та навчити персонал. Нова система дозволить не лише економити кошти на папері, але й набагато швидше створювати та узгоджувати документи, мати цілодобовий доступ до документів з будь-якої точки світу, можливість контролювати виконання завдань.
 «Ми запровадили власну систему електронного документообігу «ПриватДок» понад 13 років тому, коли повністю відмовилися від використання паперу, – розповідає заступник Голови Правління ПриватБанку, керівник напрямку «Інформаційні технології» Дмитро Дубілет. – Сьогодні ми пропонуємо нашим бюджетним організаціям допомогу у впровадженні електронного документообігу. Готові безкоштовно поділитися своїм програмним забезпеченням, навчити персонал, налаштувати основні бізнес-процеси».
 Завдяки електронному управлінському комплексу «УкрДок» можна створювати накази, службові записки, протоколи, розпорядження, договори, кадрові та персональні документи, контролювати виконання завдань. Для всіх документів є шаблони. Сервіс побудований на базі хмарного рішення, яке не вимагає додаткових витрат на розвиток ІТ-інфраструктури. Єдина технічна вимога – наявність підключення до мережі Інтернет. Безпека даних досягається завдяки використанню двофазної системи аутентикації. Сервіс пропонує резервне копіювання та шифрування даних.
 На сьогоднішній день уже понад 1 000 організацій користуються електронним управлінським комплексом «УкрДок», чим значно підвищують свою продуктивність і скорочують витрати на канцтовари.
 З питань впровадження «УкрДоку» звертайтеся до Ірини Корецької:
+38 (098) 629 38 10
Skype: irenakoretskaya91
Е-mail: Irina.Koretskaja@privatbank.ua
 Довідка: ВР України витрачає близько 34 тонн паперу, Кабінет міністрів – 54 тонни паперу на рік. Вартість витратних матеріалів та обслуговування копіювальної техніки у ВРУ на рік становить близько півтора млн грн.

понеділок, 27 липня 2015 р.

Послуга “Регулярні платежі” стає все більш поширеною серед полтавців


 Швидкість, зручніcть, надійність,а головне - своєчасність, ось  основні складові послуги «Регулярні  платежі». Автоматичне списання платежів з картки - послуга яка затребувана у полтавців уже не перший рік. Вам  не  потрібно відвідувати фінансову  установу та  стояти у чергах коло кас. Більш ніж 900 тис. транзакцій здійснили полтавці оплачуючи свої рахунки завдяки послузі “Регулярні платежі” протягом 2015 року.
 “Ця система автоматичної оплати рахунків діє у нас давно і серед клієнтів нашого банку набуває все більшої популярності, - говорить керівник напрямку платежів Полтавського ГРУ ПриватБанку Анжеліка Логвиненко.-  В сучасному світі , де ми шануємо кожну хвилину, ця послуга  допоможе позбутися щомісячних клопотів та економить ваш час”.
 “Я досить давно підключила  послугу «Регулярні платежі» на всі комунальні  послуги,- говорить Вікторія Орлова, пенсіонерка.- І тепер зовсім не турбуюсь, бо  знаю, що  ПриватБанк своєчасно  заплатить і за газ, і за єлектроєнергію. А мені  приходять SMS- повідомлення, і я бачу, що на той чи інший  рахунок  перераховані  кошти. Раніше я могла  забути своєчасно сплатити за комунальні  послуги, потім з”являвся борг, а це досить складно тепер сплатити. Та й в негоду виходити з дому  досить  складно, особливо взимку. Тож дуже вдячна  ПриватБанку за такий сервіс”.
 Оформити послугу «Регулярні платежі» можна в будь-якому відділенні ПриватБанку, або через Інтернет-банк Приват24. Для забезпечення здійснення послуги “Регулярні платежі” потрібно лише підтримувати на своєму рахунку залишок коштів, достатній для погашення заборгованості.
 При необхідності можна отримати квитанцію про оплату в будь-якому терміналі самообслуговування ПриватБанку або через Інтернет-банк Приват24. Послуга «Регулярні платежі» може бути оформлена на суму від 10 до 20 000 грн. і дозволяє суттєво економити час та гроші клієнтів банку.
Детальну інформацію можна отримати на сайті ПриватБанку https://my.privatbank.ua/content/view/395/5

В Україні запустили простий сервіс регулярної підтримки онлайн-ЗМІ, волонтерських громадських організацій і благодійних фондів


В Україні запустили простий і зручний сервіс widget.privatbank.ua для регулярної підтримки громадських організацій, онлайн-медіа, благодійних фондів і волонтерів. Як повідомляють розробники сервісу – інтернет-журнал Platfor.ma і ПриватБанк, головна перевага сервісу в тому, що тепер читачі та благодійники можуть підтримати організації, яким довіряють, щомісячними регулярними платежами.
Організації, групи волонтерів і медіа можуть самі створювати форму для приймання платежів і розміщувати її на своїх веб-сайтах. Завдяки цьому читачі ЗМІ та благодійники зможуть щомісяця перераховувати на користь організації будь-яку фіксовану суму, що буде автоматично списуватися з їхніх банківських карток.
«Це найважливіший за останні роки крок у напрямку підтримки та розвитку незалежної вільної преси в Україні. Новий сервіс – перший реальний і доступний кожному спосіб монетизації інтернет-ресурсів та онлайн-ЗМІ на регулярній основі, що не потребує додаткового налаштування сайтів і підключення складних механізмів оплати, – пояснює один з розробників сервісу, маркетинг-директор ПриватБанку Сергій Даниленко. – Якщо читачу подобаються матеріали інтернет-журналу, він хоче підтримати благодійну організацію або спільноту волонтерів, то тепер достатньо один раз налаштувати регулярний платіж і допомагати постійно».
«Тепер онлайн-видання та блогери зможуть отримувати регулярну підтримку від читачів, які їм довіряють. Наприклад, інтернет-журнал Platfor.ma вже інтегрував цей віджет під кожним матеріалом, – говорить засновник ресурсу Олександр Акименко. – Окрім цього, сервіс допоможе волонтерським, громадським організаціям і фондам, що зараз змушені постійно звертатися до людей, збираючи одиночні внески. Регулярні платежі допоможуть стати серйозною підтримкою на постійній основі».
Для підключення до сервісу користувачам достатньо ввести свій номер телефону та приєднатися до оферти, що працює без паперових договорів і зайвої бюрократії. Отримання коштів можливе на платіжну картку або банківський рахунок у будь-якому українському банку. На кредитну картку або рахунок у ПриватБанку гроші зараховуються без комісії.
Налаштувати приймання платежів на сайті можна за допомогою зручного конструктора, що дозволяє за декілька хвилин створити свою кнопку або форму для приймання платежів і вставити код на свій ресурс.

Сертифікати Verified by Visa і MasterCard SecureCode підтверджують високу надійність проведення платежів, а система One-time password і моніторинг платежів захищають користувачів від шахрайства 24/7.

До сервісу "Оплата частинами" приєднався магазин велосипедів

Сервіс "Оплата частинами" вже так полюбився багатьом клієнтам ПриватБанку, що здебільшого здійснювати великі покупки вони намагаються саме в тих магазинах, де присутній цей сервіс.
 Днями ПриватБанк вирішив порадувати полтавських поціновувачів активного відпочинку. У магазині велосипедів, що знаходиться за адресою вул. Рози Люксембург, 45/19, з'явився сервіс "Оплата частинами". Усі бажаючі придбати велосипед або його комплектуючі клієнти ПриватБанку, можуть скористатися сервісом безпосередньо в магазині. Для цього треба просто повідомити касиру, що розрахунок буде проводитись не весь одразу, а частинами – протягом певного часу (до 12 місяців). Оформлюється все протягом 30 секунд. Якщо клієнт вчасно сплачує всі внески, то користування сервісом для нього взагалі безкоштовне.
 "Велосипед – не розкіш, а засіб пересування. Звичайно, так, але часом він коштує як літак, – говорить Артур Близнюк, любитель велоспорту, – ще місяць тому я й мріяти не міг про дорогий велосипед. А вчора подзвонив друг і сказав, що тепер за велосипед можна сплатити не відразу, а частинами. Я сьогодні приїхав, усе підрахував, і виявилося, що я можу собі це дозволити без особливих проблем. За рік розрахуюся, зате скільки задоволення отримаю! Раджу всім!"
 "Ми постійно намагаємося робити життя наших клієнтів якомога зручнішим. Тим більше зараз, у такий складний час, – говорить керівник напрямку "Оплата частинами" Полтавського ГРУ ПриватБанку Дар"я  Москаленко, – останнім часом отримуємо багато вдячних відгуків від людей. Усі вони говорять про те, що сервіс "Оплата частинами" робить неможливі покупки можливими. Тому ми будемо працювати ще активніше, і найближчим часом сервіс з'явиться ще в багатьох торговельних закладах".
 Кожен клієнт банку легко може дізнатися про суму ліміту "Оплати частинами". Для цього треба відправити на номер 10060 SMS із текстом chast.
"Оплата частинами" доступна власникам пластикових карток "Універсальна", "Універсальна Gold", " Platinum", "Infinite", "World Signia / Elite".
 Близько 20 тисяч українців нині щомісяця користуються сервісом "Оплата частинами". Цей сервіс доступний більше як у 32 000 торговельних та інших закладів України. За останній час кількість закладів, де можна оформити купівлю товару в розстрочку, зросла на 30%.

понеділок, 20 липня 2015 р.

ПриватБанк відкрив в усіх київських відділеннях оформлення безконтактних карток, що замінять проїзні в метро


У зв’язку зі значним скороченням пунктів продажу проїзних карток для оплати поїздок у Київському метрополітені ПриватБанк відкрив продаж карток MasterCard PayPass у всіх відділеннях столиці та інших міст України.
Кияни та гості столиці зможуть безкоштовно оформити безконтактні картки для швидкої оплати поїздок у метро в будь-якому відділенні ПриватБанку. Якщо протягом перших 30 днів з моменту отримання картки оплатити нею не менше ніж 7 поїздок у київському метро, ПриватБанк поверне клієнту повну вартість випуску картки. Також у рамках акції ПриватБанку та MasterCard до кінця 2015 року вартість кожної десятої поїздки в метро, що оплачено карткою, буде повертатися на картковий рахунок.
«Наша безконтактна картка працює так само, як проїзний у метро, – кожна 10-а поїздка буде безкоштовною, – говорить перший заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський. – Оформити картку можна в будь-якому відділенні ПриватБанку та користуватися нею як для оплати в метро, так і для оплати покупок по всьому світі».
Як повідомила прес-служба КП «Київський метрополітен», з 17 липня проїзні документи будуть реалізовуватися тільки на 16 з 52 станцій метро. При цьому з 19 червня Київський метрополітен запустив послугу безконтактної оплати поїздок за допомогою банківських карток MasterCard PayPass. Київ став четвертим містом у світі, де проїзд у метро можна оплатити безконтактними картками. Термінали PayPass працюють на 17 станціях метро в центральній частині столиці.

Безконтактною оплатою в київському метро найчастіше користуються клієнти ПриватБанку

Найактивніше можливістю оплати безконтактними картками MasterCard в київському метро користуються клієнти ПриватБанку – щодня картками найбільшого банку країни оплачується 557 поїздок у метро. Усього ж, за даними столичного метрополітену, за допомогою банківських карток українських банків оплачується 714 поїздок на день.

Як повідомили в банку, з початку липня кияни відкрили в ПриватБанку понад 1 500 карток, якими можна в один дотик оплачувати поїздки в метро. Користувачі таких карток у рамках спеціальної акції від MasterCard і банку до кінця року будуть отримувати компенсацію кожної 10-ї поїздки, оплаченої картками.

«Сьогодні банківська картка стає для пасажирів метро більш зручним і вигідним аналогом звичного проїзного, – говорить перший заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський. – Оформити картку можна легко в будь-якому відділенні ПриватБанку та користуватися нею як для оплати в метро, так і для оплати покупок по всьому світі».

Нагадаємо, кияни та гості столиці зможуть безкоштовно оформити банківські картки для швидкої оплати поїздок у метро в будь-якому відділенні ПриватБанку. Якщо протягом перших 30 днів з моменту отримання картки оплатити нею не менше 7 поїздок у київському метро, ПриватБанк поверне клієнтові повну вартість випуску картки (50 грн за стандартні картки з PayPass та 100 грн за картки World). Також у рамках акції ПриватБанку та MasterCard до кінця 2015 року вартість кожної десятої поїздки в метро, оплаченої карткою, буде повертатися на картковий рахунок.

З 19 червня Київський метрополітен запустив послугу безконтактної оплати поїздок за допомогою банківських карток MasterCard PayPass. Послуга працює на 17 станціях метро в центральній частині столиці.

пʼятниця, 17 липня 2015 р.

Полтавці мають можливість купувати квіти за бонуси

У Полтаві кількість партнерів - учасників програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку продовжує активно збільшуватись. Ще рік тому до програми лояльності «Бонус Плюс» приєднались 7 квіткових  магазинів “Солофлора”, нещодавно ще 4 магазини цієї мережі стали  партнерами програми. Магазини розташовані   за адресами: вул. Грушевського, 1; вул.Миру, 6; вул.Ковпака, 2/1; вул.Артема,1. Полтавці  та гості міста можуть не тільки придбати квіти у «Солофлорі», але й заощадити на цьому, розрахувавшись карткою ПриватБанку і гарантовано отримати 5% на бонусний рахунок.
 «Бонус Плюс» - це програма лояльності для всіх клієнтів ПриватБанку, за допомогою якої можна отримувати й витрачати грошові бонуси за кожну покупку в магазині, кав’ярні, ресторані, салоні краси та будь-яких установах, що є учасниками програми лояльності «Бонус Плюс» від ПриватБанку.
 Заклади громадського харчування, мережі аптек, продовольчі супермаркети, магазини побутової техніки та інші підприємства активно співпрацюють з програмою лояльності «Бонус Плюс». Тому зараз мережа партнерів включає понад 1800 торгових точок, серед яких відтепер є й магазини квітів “Солофлора”, - повідомляє прес-служба ПриватБанку у  Полтаві.
 З моменту роботи цієї програми встановлено 1848 POS-терміналів (апаратів для оплати пластиковими картками). Тому, зараз клієнти можуть самі обирати зручний для них спосіб оплати товарів й послуг.
 «Бонус Плюс» - це приємна грошова винагорода для всіх клієнтів ПриватБанку, - говорить Антоніна Прохоренко, керівник  Напрямку розвитку програми «Бонус Плюс» Полтавської філії ПриватБанку. - Партнерів програми у Полтавській області стає все більше і більше, а це означає, що практично за кожну покупку наші клієнти зможуть отримувати грошові бонуси і витрачати їх в цих же торгових точках”.
 Сама процедура розрахунку бонусами досить проста: перед тим, як робити оплату, треба попередити касира про намір використання грошей з рахунку «Бонус Плюс», і лише тоді бонуси спишуться в якості плати за той чи інший товар або послугу.
 Про перелік усіх партнерів-учасників програми «Бонус Плюс» в Полтавській області, а також умови накопичення і баланс рахунку можна дізнатися на сайті http://bonus.privatbank.ua.

ПриватБанк и TransferWise запустили выгодные переводы в Украину


ПриватБанк стал украинским партнером самой революционной компании в сфере перевода денег и международных платежей – британской TransferWise. Как сообщили в банке, с начала июля 2015 переводы TransferWise в Украину стали доступны людям в любой точке.

Перевести деньги довольно просто посредством простой онлайн-платформы перевода денег. Чтобы получить перевод, достаточно предоставить реквизиты собственной карты. Сумма будет зачислена на карту в течение 1 рабочего банковского дня, хотя чаще всего она доходит до получателя в течение 30 минут. Получатель не платит комиссии при зачислении на карту и может снимать деньги в любом из банкоматов, не теряя времени на ожидание в очереди.

«Международные переводы через TransferWise – это быстрый и прозрачный способ получить деньги из-за границы от своих друзей и близких. Сотрудничество с TransferWise открывает новые перспективы в международных переводах, и мы ожидаем увеличение потока вливаний в украинскую экономику», – отметил руководитель направления «Платежи и переводы» ПриватБанка Михаил Рогальский.

TransferWise – это доступная и прозрачная система международных переводов. Месячный оборот в июне превысил 500 млн фунтов стерлингов, а клиенты сэкономили более 22 млн, по сравнению с другими провайдерами. Компания недавно получила 91 млн долларов на развитие и поддерживается людьми, которые построили Skype.

TransferWise поддерживает более 26 валют, 48 стран и 360 направлений. Время перевода занимает от 1 до 2 дней. Получите возможность бесплатно перевести до 3 000 фунтов на https://transferwise.com/ukraine

четвер, 16 липня 2015 р.

ПриватБанк запустив унікальний сервіс оффлайн-оплати смартфонами поїздок у метро


ПриватБанк розширив перший у світі хмарний NFC-сервіс Privat24 з можливістю здійснювати безконтактні платежі смарфонами в оффлайн-режимі без підключення до Інтернету. В Україні новий сервіс у першу чергу орієнтований на пасажирів київського метро, які зможуть оплачувати проїзд смартфоном незалежно від наявності на станції Інтернету та мобільного зв’язку.

«Розплатитися смартфоном за поїздки в метро може будь-який користувач Privat24 та апаратів з вбудованим NFC, – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – Але поки що якість Інтернету в метро не завжди стабільна, тому новий функціонал Privat24, розроблений спеціально для пасажирів київського метро, дозволить оплачувати поїздки смартфоном навіть у тому випадку, якщо на станції немає WiFi або клієнт не підключений до мобільного Інтернету».

Щоб використовувати смартфон як оффлайн NFC-гаманець для оплати поїздок у метро, потрібно встановити додаток Privat24 та авторизуватися за номером телефону.

Інтернет користувачеві Privat24 потрібен перед оплатою поїздки, щоб відкрити додаток, вибрати функцію «Оплата NFC» та активувати безконтактні платежі. Після цього можна закрити додаток та оплачувати поїздку в метро без підключення до Інтернету – розблокувати екран смартфону та піднести його до безконтактного термінала на турнікеті метро. З електронного гаманця автоматично буде знято суму, що відповідає вартості проїзду, – 4 грн.

Безконтактними платежами в Privat24 можуть вільно користуватися власники більшості сучасних смартфонів на базі Аndroid з операційною системою не нижче 4.4 KitKat, прошивка яких дозволяє емуляцію картки (усього 655 моделей). Використовувати цю технологію для розширення можливостей своїх мобільних сервісів можуть будь-які розробники – ПриватБанк зробив API нового сервісу загальнодоступним за адресою api.privatbank.ua/nfc

Нагадаємо, з 19 червня Київський метрополітен запустив послугу безконтактної оплати поїздок за допомогою банківських карток MasterCard PayPass. Наразi така послуга вже працює на 17 станціях метро в центральній частині столиці «Хрещатик», «Театральна», «Золоті ворота», «Площа Льва Толстого», «Майдан Незалежності», «Поштова площа», «Контрактова площа», «Палац спорту», «Арсенальна», «Університет», «Політехнічний інститут», «Шулявська» «Олімпійська», «Палац Україна», «Лук’янівська», «Кловська» та «Печерська».

У мобільному додатку Privat24 запустили послугу виклику та оплати таксі


Понад 1,6 млн користувачів Privat24 Android тепер зможуть за допомогою мобільного додатка замовляти та оплачувати таксі. Як повідомили в банку, нову функцію впроваджено в рамках зміни концепції Privat24 – від класичного онлайн-банкінгу до багатофункціонального платіжного додатка.

«Найбільш популярний в Україні мобільний банк Privat24 зараз знаходиться на перехідному етапі, – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – Послуга виклику таксі стала відправною точкою для розширення функціональності Privat24. А вже в серпні Ви побачите кардинальні зміни з новим додатком Privat24S».

Нова функція дозволяє просто в Privat24 замовити таксі «Оптимальне», провести розрахунок вартості поїздки, вибрати бажаний клас автомобіля. Перевага такого способу замовлення таксі в тому, що Ви можете, не виходячи з додатка, оплатити поїздку зі своєї платіжної картки.

Додатком Privat24 для Android користуються понад 1,6 млн чоловік.

вівторок, 14 липня 2015 р.

Новий цілодобовий термінал самообслуговування вуличного типу встановлений у Полтаві

Ще один зовнішній термінал самообслуговування встановлено у Полтаві  в районі Південного вокзалу, по вул.Площа Слави,2. В цьому місці життя вирує і вдень, і вночі, а отже, й терміналом клієнти користуються дуже активно, незалежно від часу доби.
 Зручність, мобільність, широкі можливості – саме такі вимоги до банківського обслуговування нового типу. Жодних черг. Жодних затримок. Тривалість операції – не більше 2-3 хвилин. А ще – змога виконувати їх самостійно, без сторонньої допомоги. Всі ці ознаки цілком характеризують термінали самообслуговування від ПриватБанку. З їхньою допомогою можна розрахуватися за комунальні послуги, поповнити мобільний, перерахувати кошти на картку, оплатити послуги, депозитні вклади,  погашення кредитів, придбання квитків і ще багато-багато іншого.
 Термінали самообслуговування вуличного типу, які б працювали цілодобово і здійснювали якнайширший спектр операцій – ось одне з першочергових завдань ПриватБанку на сьогодні. Такими терміналами поступово охоплюються і столиця, і регіони України.
 “Принципи роботи з клієнтами змінюються постійно, тільки встигай за цим, – говорить Генадій  Стефанишин, керівник напрямку розвитку та контролю банкоматної та  термінальної мережі. – Дуже важливо крокувати в ногу зі світовими тенденціями. Адже інформація поширюється надзвичайно швидко. І коли українці вже знають про ту чи іншу послугу, доступну мешканцям інших країн, нам треба оперативно зреагувати і негайно зробити її доступною і в нас. Інакше це зроблять конкуренти”.
 У терміналах самообслуговування платежі можна здійснювати як готівкою, так і пластиковою карткою. Зручне та зрозуміле меню, розташоване на сенсорному екрані терміналу, дає можливість швидко знайти потрібну опцію навіть тим, хто до цього не мав стосунку до сучасних комп’ютерних технологій. Для більшої зручності на сторінці ПриватБанку розміщений відеоролик з інструкціями.

субота, 11 липня 2015 р.

На Івано-Франківщині нетверезий клієнт ПриватБанку намагався отримати кредитну картку з ножем у руках


Постраждалий від нападу неадекватного клієнта співробітник доставлений з ножовим пораненням у лікарню, його життю зараз ніщо не загрожує.
Трагедією закінчився вчорашній робочий день в одному з відділень ПриватБанку на Івано-Франківщині. Як повідомила прес-служба банку, 9 липня вже наприкінці робочого дня у відділення ПриватБанку в місті Косів (Івано-Франківська обл.) зайшов чоловік, який явно був у нетверезому стані, і вимагав оформити йому кредитний ліміт на картку. З урахуванням неадекватної поведінки та стану клієнта персонал банку запропонував йому звернутися наступного дня вже тверезим.
У відповідь на справедливі зауваження співробітників банку неадекватний клієнт дістав ніж і завдав удару в район грудної клітки заступнику керівника відділення Андрію Кіцкаю. Рятувати колегу кинувся керівник відділення Ярослав Крицкалюк, який зміг вибити ніж у нападника, скрутити його та затримати до прибуття міліції. Затриманий виявився 54-річний місцевий житель Іван Крамар, якого було передано слідчо-оперативній групі Косівського РВ УМВС.
«Ми розцінюємо цей випадок як замах на вбивство нашого співробітника, який вижив тільки завдяки своєчасній допомозі з боку колег, – говорить керівник Служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижановський. – Сьогодні ми очікуємо на адекватну реакцію правоохоронних органів із затримання злочинця та порушення кримінального провадження за фактом тяжкого злочину».
За даними Служби безпеки банку, постраждалого співробітника банку з пораненням грудної клітки та значною втратою крові було госпіталізовано в Косівськую ЦРБ. Зараз стан здоров’я співробітника задовільний.

пʼятниця, 10 липня 2015 р.

ПриватБанк пропонує полтавцям карти з індивідуальним дизайном


 Рік тому ПриватБанком були представлені карти з патріотичним дизайном. Клієнти із задоволенням  сприйняли цю ініціативу. А вже зараз пропозиції щодо дизайнерського рішення карти значно ширші. Адже галерея дизайну карт постійно поповнюється новими тематиками.
 Як повідомили в прес-службі банку, тепер можна замовити пластикову карту з власним дизайном безпосередньо на сайті pb.ua/foto та отримати її у відділенні банку. Вартість випуску авторської карти становить 99 грн., обслуговування такої карти безкоштовне.
 “На сьогоднішній день тільки ПриватБанк пропонує своїм клієнтам таку послугу, - говорить керівник напрямку  “Кредитні карти” і "Gold-клуб" Полтавськго ГРУ ПриватБанку Галина Павленко. - Це може бути будь-яке зображення вибране клієнтом із галереї дизайну карт, а також зображення  вашого підприємства або його логотипа.Також для дизайну власної пластикової картки можна використовувати будь-які власні малюнки, зображення або фото, крім тих, які охороняються авторським правом. Діють обмеження на випуск картки із зареєстрованими товарними знаками та зображеннями, публічне використання яких заборонено законодавством. Ми впевненні, що карта з індивідуальним дизайном сподобається мільонам наших клієнтів та дасть можливість проявити свою індивідуальність”.
Замовити авторську картку може клієнт  маючи яку завгодно картку або картку для виплат ПриватБанку. Якщо у клієнта немає картки "Універсальна" або карти для виплат, її можна відкрити в банку миттєво та безкоштовно.
Отримати авторську карту можна в найближчому відділенні банку або поштою, активувати простим і зручним способом - через банкомат або у відділенні банку, звернувшись до співробітника. Замовити авторську картку в ПриватБанку можна не тільки собі, але і в подарунок своїм друзям, родичам і знайомим.
ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Сьогодні банк обслуговує 14,6 мільйона індивідуальних клієнтів, 334 тисячі корпоративних клієнтів. У регіональній мережі банку працює 2 497 відділення, 7 537 банкоматів, 12 165 терміналів самообслуговування. Активи ПриватБанку за підсумками 2014 року становлять 204,6 млрд грн, кредитний портфель за минулий рік виріс на 13,2% до 161,3 млрд грн. Обсяг розміщених на рахунках у банку коштів клієнтів з початку 2014 року збільшився на 6% (до 141,3 млрд грн.).

Агентство S&P змінило рейтинг ПриватБанку на час проведення переговорів з кредиторами про продовження євробондів


Міжнародне рейтингове агентство S&P повідомило про зниження довгострокового кредитного рейтингу ПриватБанку за зобов’язаннями в іноземній валюті до «СС» на час проведення переговорів з кредиторами про продовження євробондів банку згідно з рекомендаціями Національного банку України. Перегляд рейтингу ПриватБанку викликано виключно пропозицією держателям облігацій, серед іншого, продовжити строк погашення єврооблігацій і не пов’язаний з фінансовим положенням банку.

В офіційному повідомленні S&P зазначається, що короткостроковий кредитний рейтинг банку підтверджено на рівні «С». S&P підкреслило, що на сьогодні ПриватБанк посідає провідні позиції на банківському ринку України, ринку депозитів фізичних осіб і виконує в повному обсязі свої зобов’язання перед вкладниками.

«Перегляд міжнародних рейтингів рейтинговими агентствами в ході процедури погодження умов продовження строку погашення єврооблігацій є стандартною практикою роботи рейтингових агентств, – йдеться у повідомленні прес-служби ПриватБанку. – Рейтингові агентства дотримуються однієї політики в аналогічних ситуаціях в усіх країнах світу. Така політика була також застосована до найбільших державних банків України, коли вони вели переговори про продовження строків погашення своїх єврооблігацій».

Не зважаючи на поточну рейтингову дію, рейтинги ПриватБанку є одними з найвищих серед українських банків і індивідуальна оцінка характеристик кредитоспроможності банку (SACP) встановлена на рівні «ССС», що перевищує значення суверенного рейтингу України

В Україні оплатити стоянку авто можна буде картками й навіть смартфонами

Нарешті в Україні з’явилися перші паркомати, оплату в яких можна здійснити не тільки за готівку, а й за допомогою платіжної картки. Такі паркомати почала виробляти українська компанія «СЕА». Також у нових моделях паркоматів можлива оплата послуги безконтактними картками та навіть смартфонами з функцією NFC.

«Компанія «СЕА» спільно з розробниками ПриватБанку – компанією «Банкомзв’язок» – у червні 2015 року успішно закінчила проект з реалізації функції оплати платіжними картками, – говорить директор ТОВ «СЕА Електротехніка» Іван Ленда. – У програмне забезпечення паркувальних апаратів наші розробники інтегрували банківське програмне забезпечення, що дозволяє здійснювати оплату за картками міжнародних систем Visa, MasterCard, включаючи технологію безконтактних платежів PayPass».

«Тепер власникам банківських карток у разі оплати паркування не потрібно буде шукати готівку. З безконтактними картками оплата триває декілька секунд, – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Роман Негинський. – Нові паркомати не тільки зручні для розрахунків держателям платіжних карток, але й дають додаткову вигоду для власників паркувального обладнання за рахунок скорочення витрат на інкасацію готівки».

Нове обладнання вже внесено до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій, а також відповідає всім вимогам фіскального законодавства України.

Про компанію
Компанія «СЕА» заснована в Києві в 1990 році.
Найбільший дистриб’ютор промислового обладнання та комплектуючих, а з 2008 р. – виробник власного енергоефективного обладнання та систем для міської інфраструктури. Компанія «СЕА» однією з перших почала вводити в ЖКГ України світлодіодні світлофори, систему керування міським освітленням і диспетчеризації ліфтового господарства, паркомати та паркувальні комплекси. Це дозволило скоротити експлуатаційні витрати комунальним і муніципальним підприємствам та забезпечити споживачів більш якісним обслуговуванням.

вівторок, 7 липня 2015 р.

Хмарну ОС Corezoid, у яку інвестував ПриватБанк, презентують у The Financial Services Club у Лондоні

Проривну українську IT-розробку – хмарну операційну систему Corezoid – у вівторок буде представлено в Лондоні в рамках The Financial Services Club. Розробники системи, основним інвестором якої виступив український ПриватБанк, покажуть представникам західних банків і компаній, як за допомогою Corezoid можна скоротити витрати на підтримку IT-рішень і, головне, забезпечити оперативне змінення бізнес-процесів.
«Високий рівень проникнення IT-рішень у бізнес-процеси сьогодні став, як не дивно, і гальмами розвитку бізнесу. Згідно зі звітом Gartner, до 80% ІТ-бюджету компаній зараз припадає на підтримку ІТ-інфраструктури, а не на впровадження інновацій, – говорить маркетинг-директор Corezoid Сергій Даниленко. – Основна проблема сучасних компаній у тому, що змінення бізнес-процесів занадто тривале та обходиться дуже дорого».
Ідея такої хмарної операційної системи народилася в самому ПриватБанку, який не дарма вважається одним з найбільш інноваційних банків світу. Якщо звичайні банки вирішують свої ІТ-завдання, купуючи готові рішення, впровадження яких забирає купу часу та грошей, у ПриватБанку вирішили йти цілком іншим шляхом. Як говорить Олександр Вітязь, Заступник Голови Правління ПриватБанку та головний ідеолог Сorezoid: «Ми чесно намагалися пристосувати те, що є на ринку до наших потреб, але це було або довго та дорого, або дуже довго та дуже дорого. У результаті цих мук у 2005 році зародилася ідея хмарної операційної системи Сorezoid (core – «ядро», zoid – «життя»)».
Сorezoid.com – це хмарна операційна система для керування бізнес-процесами компанії. Вона дозволяє швидко побудувати всі бізнес-процеси на базі сучасного цифрового ядра. Для цього необхідний мінімум розробників, а підтримувати нову систему та змінювати бізнес-процеси зможуть звичайні менеджери без досвіду програмування.
The Financial Services club – це міжнародна спільнота топ-менеджерів банків, страхових компаній, технологічних фірм, компаній-консультантів, яка об’єднує лідерів сектора навколо найбільш передових розробок і фінансових технологій. У заходах організації беруть участь сотні професіоналів, які зацікавлені в майбутньому фінансової галузі. Щорічно The Financial Services Club проводить у різноманітних європейських країнах понад 50 заходів, основними доповідачами яких виступають визнані лідери інновацій, які діляться своїми поглядами на майбутнє фінансових послуг.

ПриватБанк запропонував українцям ділитися досвідом економної життєдіяльності


ПриватБанк запустив новий освітній проект « Економимо разом! », за допомогою якого клієнти банку та всі жителі України зможуть ділитися своїм досвідом і порадами щодо економного витрачання енергії та інших ресурсів, ефективного використання коштів і вигідного вибору банківських послуг. Як повідомили в банку, у результаті такого проекту в Україні з’явиться нова народна енциклопедія економної життєдіяльності.
«Ми щиро віримо, що в економічній ситуації, що склалася, жителі України мають об’єднатися та допомагати один одному, – говорить один із авторів проекту,  маркетинг-директор ПриватБанку Сергій Даниленко. – «Економимо разом!» – це освітній проект ПриватБанку, своєрідна «Вікіпедія» економного життя, за допомогою якої кожен з нас може поділитися своїм досвідом економії коштів або використовувати найкращі ідеї інших користувачів».
На спеціальному сайті проекту http://econom.pb.ua/ кожен бажаючий може розповісти про те, як зекономити на їжі, одязі, розвагах або побутових дрібницях. Щоб додати нову пораду в народну енциклопедію, потрібно просто натиснути на кнопку «Додати пораду» і заповнити всі необхідні поля.
Користувачі сайта зможуть не тільки прочитати, але й оцінити користь кожної поради та проголосувати за неї. Щомісяця експертна група ПриватБанку буде відбирати найкращі поради та дарувати авторам цінні подарунки, серед яких сучасні смартфони, планшети та електронні книги.

ПриватБанк заблокував чергову фінансову піраміду


ПриватБанк заблокував можливість використання своїх фінансових інструментів для фонду «Меркурій», діяльність якого має всі ознаки фінансової піраміди та підпадає під норми закону про протидію шахрайству. Банк буде й надалі відстежувати сумнівні фінансові операції фонду «Меркурій», щоб не допустити залучення жителів України в створення нової шахрайської структури.
Як зазначають у ПриватБанку, блокування операцій функціонерів фінансової піраміди здійснюється згідно з вимогами законодавства про запобігання відмиванню коштів, отриманих незаконним шляхом, а також вимогам обов’язкового фінансового моніторингу операцій приватних осіб у великих розмірах. Приміром, щоденний обіг за картками й рахунками функціонерів «Меркурія» перевищує 1 млн грн. Окрім того, діяльність «Меркурія» порушує норми закону про роботу фінансових установ.
У ПриватБанку зазначають, що всі «вкладники» «Меркурія», чиї гроші виявилися на заблокованих банком рахунках, зможуть їх отримати назад, пред’явивши банку документи про переказ коштів як готівкою, так і з банківських карток.
Раніше ПриватБанк допоміг зберегти мільйони гривень учасникам міжнародної фінансової піраміди МММ, заблокувавши сумнівні фінансові операції функціонерів системи МММ фактично з першого дня початку її роботи в Україні.

За півроку в ПриватБанку затримано 35 кредитних шахраїв


Спроба отримання в банку кредиту за фальшивим паспортом гарантовано закінчується відкриттям кримінального провадження.

З початку 2015 року співробітниками ПриватБанку затримано та передано міліції 35 шахраїв, які намагалися оформити кредити за фальшивими паспортами.

«Ми пишаємося нашими співробітниками – вони професіонали своєї справи. Крім того, уже понад 5 років у банку існує практика заохочення співробітників, які викрили кредитних шахраїв, – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Станіслав Крижановський. – Будь-який шахрай, який намагається оформити кредит за фальшивим паспортом, гарантовано отримує статус злочинця і відкрите кримінальне провадження».

Слід зазначити, що найбільш ефективним методом боротьби з шахраями стала практика фотографування клієнтів під час оформлення договорів. Завдяки цьому будь-який співробітник зможе легко відрізнити шахрая від справжнього власника паспорта. Крім того, у ПриватБанку давно організовано спеціальні навчальні тренінги з виявлення фальшивих документів.

Усі затримані в ПриватБанку шахраї передані органам МВС і притягнуті до кримінальної відповідальності відразу за двома статтями КК України: шахрайство та використання фальшивого документа.

четвер, 2 липня 2015 р.

ПриватБанк роздає золото новим гравцям World of Tanks


Клієнти ПриватБанку в разі оплати товарів і послуг в інтернет-магазинах або Приват24 зможуть отримати нові чудові подарунки. Для всіх, хто ще не грав у World of Tanks,
після здійснення будь-якої оплати від 100 грн в Приват24 буде запропоновано інвайт-код з бонусом 500 одиниць золота, який стане доступним під час реєстрації в грі. Бонус допоможе отримати корисну перевагу в грі зі старту та ефективніше вести бій у всесвіті World of Tanks.
«Щодня через системи електронної комерції ПриватБанку – Приват24, LiqPay та API e-commerce – оплачують картками українських банків товари та послуги понад 700 000 українців, яким ми як заохочення за покупки даруємо знижки на послуги або продукцію» – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Олександр Вітязь.

Новий сервіс персоналізованих заохочень « Чугайстер », від творців LiqPay та Приват24, дозволив пропонувати покупцям персоналізовані знижки в разі оплати в інтернет-магазинах і Приват24. З появою цього сервісу продавці та мерчанти отримали унікальну можливість надати знижки на свої товари мільйонам активних користувачів платіжних карток.

Всесвіт World of Tanks чекає своїх героїв!